KANCELARIA

Kancelaria Adwokacka adwokata Sławomira Kowalskiego, znajdująca się w Zabrzu u zbiegu ulic Wolności i Monte Casino, w tzw. budynku Temedu, świadczy usługi prawne zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom, z zachowaniem najwyższych standardów oraz mając na względzie zasady etyki zawodowej.

W zakres usług świadczonych przez Kancelarię Adwokacką adwokata Sławomira Kowalskiego wchodzą zarówno sprawy cywilne, karne, jak również sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego.

Ponadto w ramach obsługi prawnej przedsiębiorców, Kancelaria zajmuje się wszelkiego rodzaju sprawami z zakresu prawa gospodarczego, takimi jak rejestracja spółek oraz inne czynności przed Krajowym Rejestrem Sądowym. Kancelaria zajmuje się również stałą, bieżącą obsługą prawną spółek prawa handlowego oraz cywilnego.

W zakres usług świadczonych przez Kancelarię, wchodzi również sporządzanie oraz opiniowanie wszelkiego rodzaju umów, zarówno między osobami fizycznymi, jak również zawieranych w obrocie gospodarczym.

Obsługa prawna prowadzona jest przez Kancelarię w języku polskim, hiszpańskim oraz niemieckim.

Partnerzy:

adw. Witold Grzelak
adw. Iwona Markowska
adw. Magdalena Bartoszewska